Opinie

Wszystkich korzystających z naszej oferty noclegowej, serdecznie zapraszam do wyrażenia swojej opinii w komentarzu .
Jeżeli decydują się Państwo na wystawienie opinii proszę o podanie pełnego imienia oraz datę pobytu.

3 komentarze:

  1. Przemili Gospodarze !!! Świetna lokalizacja, wygodny dojazd + wspaniała atmosfera. Pełny komfort i spokój. To już czwarty pobyt i wszystkie nad wyraz udane. Tym razem (22-27.08.) bonusem był jeszcze Festiwal Lata z Radiem... :D Pani Gabrysiu do zobaczenia we wrześniu. Pozdrawiam serdecznie... Adam P.

    OdpowiedzUsuń
  2. U Pani Gabrysi spędzam urlop od wielu lat i zawsze wyjeżdżam zadowolona i wypoczęta. Wspaniała lokalizacja - kilka kroków do morza przez lasek. Na lewo Gdynia, na prawo Sopot. Polecam wszystkim, którzy chcą budzić, słysząc śpiew ptaków i szum morza! Przemili gospodarze tworzą fajną atmosferę tego miejsca. Pani Gabrysiu, do zobaczenia na wiosnę. Bożenna K.

    OdpowiedzUsuń
  3. U Gabrysi byłam już wiele razy i uwielbiam to miejsce. Dzięki Gospodarzom można się poczuć jak w domu - kiedy trzeba, to każdemu z gości pomogą, doradzą, pokażą drogę. Lokalizacja jest idealna - dom stoi przy samym rezerwacie, blisko natury, a jednocześnie pieszo można bez problemu dotrzeć do centrum Gdyni oraz do portu. Na plażę 15 minut spacerkiem. Pokoje są wygodne, kuchnie dobrze wyposażone i przytulne. Jeszcze tam wrócę :-) Pozdrowienia od Małgorzaty G.

    OdpowiedzUsuń